Kontakt oss

Telefon (dagtid 09–15) 

Vakttelefon (kveld og helg)

Gudbrandsdalsvegen 1942619 Lillehammer

Vanlige åpningstider (utenom ferier):  Mandag: 10–15Tirsdag: 10–15Onsdag: 10–15 Torsdag: 10–15 Fredag: 10–15Lørdag: Stengt Søndag: Stengt  Ved akutte hendelser utenom åpningstid kan vakttelefonen kontaktes på 90 78 04 43 (kl. 15-07).

Nye lokaler

Velkommen til våre nye lokaler i Gudbrandsdalsvegen 194!

Du finner oss sentralt på Lillehammer

Kontaktpersoner

Dag Brenden

Daglig leder

90365540

dag@ramsoyas.no

Kenneth Tofthagen

Salgs og markedssjef

48184897

kenneth@ramsoyas.no

Kristin Haga

Økonomileder

99722179

kristin@ramsoyas.no

Lars Sylliåsen

Prosjektleder og rørleggermester

91901249

lars@ramsoyas.no


Espen Engedal

Leder serviceavtaler

95039907

espen@ramsoyas.no

Erling Moan

Prosjektleder hus og hytter

90632781

erling@ramsoyas.no

Lasse Løken

Prosjektleder bad/service

91148042

lasse@ramsoyas.no

Kjell Aage Finsrud

Prosjektleder byggesøknader

94168655

Kjell.aage@ramsoyas.no


Lars Iver Sæther

Prosjektleder

99204533

lars.iver@ramsoyas.no

Eivind Meier Kvikstad

Prosjektleder

47625094

eivind@ramsoyas.no


Showroom

I vårt showroom på Gudbrandsdalsvegen 194 har vi mange flotte utstillinger som gir deg inspirasjon til dine prosjekter. Her finner du et stort utvalg av kraner, dusjer, baderomstilbehør, baderomsmøbler, varmepumper og alt som har med VVS å gjøre. Velkommen innom!

Om Ramsøy

Ramsøy rørlegger AS startet som rørleggerbedrift i Lillehammer i 1908. Mye har skjedd siden oppstarten, og sammen med våre nære kunderelasjoner har vi utviklet oss til et selskap som spenner bredt. Ramsøy har i dag 50 ansatte, som gjør alt fra små rørleggeroppdrag til store prosjekter.

Vi er en del av Assemblin Norge med ca 700 ansatte.

Ledig stilling

Vi er alltid på utkikk etter dyktige folk og medarbeidere. Se våre ledige stillinger her, eller kontakt daglig leder Dag Brenden dersom du er interessert i å jobbe med oss.

Dag Brendendag@ramsoyas.noTlf. 903 65 540