Kontakt oss

Telefon (dagtid 09–15) 

612 48 030

Vakttelefon (kveld og helg)

90 78 04 43

Ramsøy rørlegger ASLøkkegata 16, 2615 Lillehammer

Åpningstider sommeren 2021:Uke 26-28: 09-16 (man-fre)Uke 29-30: StengtUke 31: 09-16 (man-fre) *Uke 29-30 er butikken stengt, men rørleggeroppdrag kan bestilles på tlf. 61 24 80 30 (kl.07-15). Utenom åpningstid kan vakttelefon kontaktes for hjelp ved akutte hendelser, tlf. 907 80 443 (kl.15-07).  Vanlige åpningstider (utenom ferier):  Mandag: 09–16 Tirsdag: 09–16 Onsdag: 09–16 Torsdag: 09–18 Fredag: 09–16 Lørdag: Stengt Søndag: Stengt 


Kontaktpersoner

Dag Brenden

Daglig leder

90365540

dag@ramsoyas.no

Kenneth Tofthagen

Salgs og markedssjef

48184897

kenneth@ramsoyas.no

Kristin Haga

Økonomileder

99722179

kristin@ramsoyas.no

Espen Engedal

Prosjektleder hus og hytter

95039907

espen@ramsoyas.no


Erling Moan

Prosjektleder hus og hytter

90632781

erling@ramsoyas.no

Kjell Aage Finsrud

Prosjektleder byggesøknader

94168655

Kjell.aage@ramsoyas.no

Lasse Løken

Prosjektleder bad/service

91148042

lasse@ramsoyas.no

Nina Guldhaug Mørch

Butikksjef og servicekoordinator

95173969

nina@ramsoyas.no


Lars Iver Sæther

Prosjektleder

99204533

lars.iver@ramsoyas.no

Eivind Meier Kvikstad

Prosjektleder

47625094

eivind@ramsoyas.no

Lars Sylliåsen

Prosjektleder og rørleggermester

91901249

lars@ramsoyas.no


Butikken

I vårt showroom og butikk i Løkkegata 16 har vi mange flotte utstillinger som gir deg inspirasjon til dine prosjekter. Her finner du et stort utvalg av kraner, dusjer, baderomstilbehør, baderomsmøbler og alt som har med VVS å gjøre. Velkommen inn og få skikkelig baderomsinspirasjon og et bredt utvalg!

Om Ramsøy

Ramsøy rørlegger AS startet som rørleggerbedrift i Lillehammer i 1908. Mye har skjedd siden oppstarten, og sammen med våre nære kunderelasjoner har vi utviklet oss til et selskap som spenner bredt. Ramsøy har i dag 50 ansatte, som gjør alt fra små rørleggeroppdrag til store prosjekter.

Vi er en del av Assemblin Norge med ca 700 ansatte.

Ledig stilling

Vi er alltid på utkikk etter dyktige folk og medarbeidere. Se våre ledige stillinger her, eller kontakt daglig leder Dag Brenden dersom du er interessert i å jobbe med oss.

Dag Brendendag@ramsoyas.noTlf. 903 65 540